badge

Rinks Championship

Past Winners History

BREWSTER CUP

Winners Details
Runner's Up Details
YEAR CLUB NAME WINNERS YEAR CLUB NAME RUNNER'S UP
2023     2023    
           
           
           
           
2022     2022    
           
           
           
           
2021     2021    
           
           
           
           
2020     2020    
           
           
           
           
           
2019 ROYSTON D. KNIGHT 2019 BALDOCK TOWN A.PROWLE
    R.KNIGHT (Sub)     S.ANDREWS
    S.BROWN     D.HICKEN
    M.COPPEN     P.ANDREWS
           
2018 ROYSTON S. KILFORD 2018 ROYSTON A. CARTER
    M. SKINNER     D. SHERRIFF
    R. KNIGHT     D. KNIGHT
    C. SHERRIFF     S. BROWN
           
2017 THREE HORSESHOES A. HEATH 2017 BALDOCK TOWN M. MACKINNON
    B. PEARSON     S. ANDREWS
    D. GILLBERT     D. DICKIN
    C. COLE     P. ANDREWS
           
2016 BALDOCK TOWN J. MOORLEY 2016 ROYSTON C. MOORE
    P. RILEY     D. SHERRIFF
    B. TODD     S. BROWN
    M. PARSONS     S. COOK
           
2015 BALDOCK TOWN J. MOORLEY 2015 ROYSTON R. GOODE
    S. BRIDGE     S. KILFORD
    B. TODD     L. RAMSEY
    M. PARSONS     C. KILFORD
           
2014 ROYSTON G. WILLIAMS 2014 WHITETHORN M. GOWLETT
    S. KILFORD     T. GRAHAM
    C. KILFORD     B. CHAUDERY
    S. COOK     G. BLACKBURN
           
2013 BALDOCK TOWN J. MOORLEY 2013 ROEBUCK BC S. KILFORD
    D. DAVIES     C. KILFORD
    sub B. TODD      
    M. PARSONS     P. ROSEBLADE
    S. BUDGE     S. COOK
           
2012 ROYSTON O. MARIS 2012 WHITETHORN D. MARR
    M. COPPEN     R. ADAMS
    P. ADAMS     P. ANDREWS
    M. O'FLANAGAN     B. PLATTEN
           
2011 BALDOCK TOWN B. LEADLEY 2011 STEVENAGE TOWN R. BOSTON
    T. SAUNDERS     A. BENNETT
    P. RILEY     P. BOSELEY
    M. PARSONS     J. WINTERS
           
2010 WHITETHORN R. ADAMS 2010 ROEBUCK P. TURNER
    B. RAPLH     T. DOWIE
    B. PLATTEN     A. DOWIE
    P. ANDREWS     K. LAMACRAFT
           
2009 BALDOCK TOWN R. ASHBY 2009 BALDOCK TOWN M. REID
    T. SAUNDERS     G. CROSS
    M. PARSONS     B. TODD
    M.SWAIN     J. CROSBY
    sub B. LEADLEY      
           
2008 STEVENAGE TOWN R, BOSTON 2008 ROEBUCK BC D. SMITH
    A. BENNETT     J. SYME
    P. BOSELEY     D. HOARE
    J. WINTERS     J. BRACKLEY
    sub A. BRATHERTON      
    sub B. O'SULLIVAN      
           
2007     2007    
           
           
           
           
2006 ROYSTON N. BUTLER 2006 HOLWELL BC A. PEARSON
    M. COPPEN     C. HAMILTON
    S. BROWN     C. MALES
    sub S.LEE      
    D. SHERRIFF     N. HOUGHTON
           
2005 BALDOCK TOWN D. DAVIES 2005 BALDOCK TOWN A. BROWN
    B. LEADLEY     A. CROSS
    W. BAXTER     A. CASTLE
    R. ASHBY     D. ROBERTS
          sub I. GREIG
           
2004 ROYSTON S. LEE 2004 BALDOCK TOWN A. BROWN
    R. DAVIES     T.SAUNDERS
    L. RAMSEY     M. ROBERTS
          sub I. GREIG
    R. O'FLANAGAN     A. CASTLE
    M. O'FLANAGAN      
           
2003 ROYSTON R. DAVIES 2003 ROEBUCK BC S. KILFORD
    M. FLACK     G. WOOD
    L. RAMSEY     P. HAVORD
    R. O'FLANAGAN     S. COOK
    sub M.O'FLANAGAN      
           
2002 LETCHWORTH G. C. D. OLIVER 2002 WHITETHORN A. McLELLAN
    J. DAVIES     M. GOWLETT
    K. LAMACRAFT     R. WARD
          sub M. CAVE
    A. DOWIE     E. FULLER
           
2001 LETCHWORTH G. C. R. DAVIES 2001 ROYSTON B. PEPPER
    J. DAVIES     D. WALKER
    M. CAVE     M. FLACK
    D. TURNER     P. ADAMS
           
2000     2000